Вхід до особистого кабінету

Місія та бачення

AXOR INDUSTRY

міжнародна компанія, що пройшла великий шлях від дистриб'ютора фурнітури для світлопрозорих конструкцій до виробника зі світовим ім'ям.

Сьогодні в активі компанії - власний сучасний завод з виробництва віконно-дверної фурнітури, розташований у місті Дніпро (Україна). Завод AXOR - виробничий комплекс повного циклу № 1 в Україні і один з найбільших заводів на території Східної Європи в даній галузі.

Всі процеси на підприємстві максимально автоматизовані, організовані з урахуванням вимог безпеки до навколишнього середовища, відповідають міжнародним стандартам EN, DIN і пройшли сертифікацію провідного галузевого інституту IFT Rosenheim (Німеччина). Контроль якості продукції здійснюється на всіх етапах виробництва з подальшим тестуванням у власній сертифікованій лабораторії.

Продукція компанії AXOR INDUSTRY відповідає державним стандартам ДСТУ, ГОСТ, європейським нормам CE, а також успішно пройшла сертифікацію за програмою QM 328 інституту IFT Rosenheim (Німеччина).

Фундаментальні принципи діяльності AXOR INDUSTRY

  • Професійна етика
  • Аналіз стратегічної і оперативної інформації
  • Професійний і особистий розвиток співробітників
  • Врахування клієнтів і специфіки локальних ринків
  • Бездоганна репутація

Висока якість продукції

Впровадження нових технологій у виробництво

Забезпечення високої якості продукції неможливо без реалізації науково-дослідного підходу до вирішення питань розробки та виробництва фурнітури. З цієї причини компанія AXOR INDUSTRY регулярно проводить тестування продукції та впроваджує нові технології у виробництво.

Вся продукція AXOR INDUSTRY проходить випробування і тести на спеціальному обладнанні. На території заводу розташовані кілька лабораторій, де цілодобово проводиться тестування фурнітури на кількість циклів відкривання-відкидання-закривання, стійкість до навантажень і впливу агресивних середовищ. Фахівці компанії ретельно стежать за дотриманням всіх встановлених норм. При цьому критерії, що гарантують високий стандарт якості продукції, постійно удосконалюються.

Згідно з результатами тестування, фурнітура AXOR INDUSTRY забезпечує більше 15 000 поворотно-відкидних циклів і більше 10 000 поворотних циклів відкривання вікна, що є аналогом 15 років активної експлуатації віконної конструкції.


Наші нагороди


Бренд року — 2017

Brand_of_the_year_2017.png

Бренд AXOR здобув перемогу в номінації «Бездоганна якість». У своїй категорії AXOR змагався з найкращими брендами країни - і в ході досліджень, які включали в себе аналіз ринку і конкурентного середовища, ступінь присутності бренду і лояльність споживачів, отримав гідну оцінку 5-річної праці всієї команди компанії і визнання бездоганної якості фурнітури AXOR.

Українська народна премія — 2017 та 2018 років

Народная премия2018

За підсумками національного голосування "Українська народна премія - 2017" українські споживачі обрали віконну фурнітуру ТМ AXOR. У номінації «Виробник фурнітури» продукція AXOR впевнено посіла перше місце, набравши найбільшу кількість балів і значно випередивши у рейтингу своїх конкурентів.

Лідер галузі — 2015 та 2019 років

Lider.jpg

За даними Національного бізнес-рейтингу наша компанія отримала золоту медаль і удостоєна звання «Лідер галузі-2015» та «Лідер галузі-2019» у категорії «Виробництво будівельних металевих конструкцій і частин конструкцій».


Високотехнологічне виробництво

Виробництво віконно-дверної фурнітури

Виробництво віконно-дверної фурнітури пов'язане з високою точністю. Саме тому компанія AXOR INDUSTRY ретельно підходить до кожного процесу на етапі розробки і виробництва продукції, використовуючи сучасне високотехнологічне обладнання і передові технології.

Для досягнення найкращих результатів компанія AXOR INDUSTRY тісно співпрацює зі своїми клієнтами, а також уважно вивчає тенденції ринку. Створений у компанії відділ якості та інновацій ретельно аналізує всю інформацію, що надходить. Це є запорукою того, що при розробці і виробництві продукції AXOR INDUSTRY будуть враховані всі побажання і потреби учасників ринку світлопрозорих конструкцій.

Повний цикл виробництва

Склад сировини

Icon_1.jpg

Для виробництва фурнітури AXOR використовує виключно високоякісну сировину, яка проходить обов’язкову оцінку якості у власних лабораторіях підприємства. 

Лиття

Icon_2.jpg

Використання сучасного обладнання та методу лиття металевих деталей під тиском дозволяє виробляти заготовки для фурнітури AXOR високої точності.

Штампування

Icon_3.jpg

Сучасне, потужне обладнання, яке використовується на ділянці штампування, дозволяє якісно і швидко виробляти до 30 000 елементів за годину.

Декоративне покриття

Icon_4.jpg

Нанесення захисного антикорозійного покриття на металеву поверхню відбувається методом гальваніки, а також порошкового та рідкого фарбування на власних автоматизованих ділянках. Для гальваніки в цеху встановлено 28 ванн для деталей різних розмірів та форм, а для фарбування обладнано спеціальний цех з сучасним автоматизованим обладнанням.

Дільниця складання

Icon_5.jpg

Всі елементи, які несуть основне навантаження на стулці, збираються на автоматичних верстатах, що дозволяє виключити людський фактор і домогтися високої точності готового виробу.

Склад готової продукції

Icon_6.jpg

Складська логістика заводу заснована на адресній системі обліку і зберігання товарів, що допомагає точно і швидко комплектувати замовлення.

Лабораторії

Icon_7.jpg

На території заводу 24 години на добу працюють власні сертифіковані лабораторії, оснащені передовим обладнанням, де проводиться всеосяжний цикл випробувань (на кількість циклів відкривання, стійкість петльової групи до підвищених навантажень, а також на корозійну стійкість у камері соляного туману).

Відділ контролю якості

Icon_8.jpg

З метою дотримання державних і міжнародних стандартів якості на території AXOR INDUSTRY функціонує відділ контролю якості, який проводить вибірковий і поточний контроль вироблених деталей на кожній дільниці.


Професійний колектив

Висококласні і компетентні фахівці

Створити продукт високої якості можуть лише висококласні і компетентні фахівці. AXOR INDUSTRY вірить у потенціал своїх співробітників і вважає постійне професійне зростання невід'ємною частиною політики компанії.

У команду AXOR INDUSTRY входять талановиті конструктори, технологічно орієнтовані виробничники, експерти із супроводу продукту і фахівці з системних продажів.

Компанія AXOR INDUSTRY завжди рада бачити у своїй команді талановитих людей, які мають власну точку зору, свіжі ідеї та прагнення до успіху.

Якщо ви хочете працювати в компанії AXOR INDUSTRY - зв'яжіться з нами через hr@axorindustry.com. Ми будемо раді поспілкуватися з вами.