23.06.2017

Продовження стипендіальної програми від AXOR INDUSTRY

Продовження стипендіальної програми від AXOR INDUSTRY

З метою підтримки талановитої та перспективної молоді країни компанія AXOR INDUSTRY продовжує стипендіальну програму щомісячної фінансової винагороди студентам Українського державного хіміко-технологічного університету та Національної металургійної академії України.

Стипендії присуджуватимуться в двох категоріях для студентів вищезазначених вузів: «за успіхи у навчанні» - для кращих студентів, та «пільгова стипендія» - для студентів із соціальних малозабезпечених груп (діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування).

Заявки на участь приймаються до 20.07.2017 року

Оголошення результатів - 01.08.2017 - на сайті axorindustry.ua


До участі запрошуються:
студенти денної форми навчання 1– 5 курсів Українського державного хіміко-технологічного університету та Національної металургійної академії України.

Перелік документів, необхідних для заявки:
1. Копії паспорту та ідентифікаційного коду.
2. Копію залікової книжки, завіреної деканатом.
3. Рекомендаційний лист від деканату з підписом.
4. Мотиваційний лист – есе від студента з обґрунтуванням, чому саме він має отримувати стипендію від AXOR INDUSTRY, обсягом у 2000 – 2500 знаків
5. Для студентів з малозабезпечених груп (діти-сироти або діти,позбавлені батьківського піклування) необхідно також надати документ, що засвідчує належність до вказаної соціальної групи. Заявку можна подати через деканат або надіслати на адресу hr@axorindustry.com.

Чекаємо на заявки та бажаємо натхнення та успіхів у навчанні!