Вхід до особистого кабінету

17.05.2019

Премія за кращу фурнітуру - українці обрали AXOR

Народная-премия-2018-2019.jpg

Другий рік поспіль за підсумком незалежного онлайн голосування українських споживачів ТM AXOR стає переможцем в номінації «Виробник фурнітури». За результатами 2018 року, як і за підсумками 2017 року, AXOR зайняв перше місце в своїй категорії, значно випередивши у рейтингу іноземних конкурентів.

Фурнітура для вікон і дверей AXOR на віконному ринку представлена ​​з 2013 року - з того часу, коли було завершено масштабне будівництво заводу і зроблені перші відвантаження продукції на території України. Вже через кілька років активної роботи команди компанії, яка на сьогодні становить понад 550 співробітників, продукція AXOR зайняла впевнене лідерство на вітчизняному ринку і активно завойовує популярність на світовій арені.

На сьогодні, кожне третє вікно в Україні зроблено з фурнітурою AXOR!

Продукція AXOR представлена ​​в 20 країнах світу, включаючи Центральну, Східну Європу, Середню Азію, Південну Америку, країни Балтії та колишнього СНД, де вона складає гідну конкуренцію світовим лідерам у віконній галузі.

«Перш за все дякуємо всім, хто голосував за нас, і всім співробітникам нашої компанії, які безпосередньо вклали свої знання, працю і душу в наш продукт, - відзначає директор відділу продажів фурнітури AXOR в Україні, Едем Хаурмаджі. - Саме тому, що наш продукт дійсно «зроблений з душею» і завдяки тому, що ми хочемо бути гідними українського споживача (а я вважаю, що українці гідні кращого), саме тому ми досягли такого результату. Попереду у нас ще більш складні завдання - відповідати очікуванням і довірі наших покупців. Вже зараз ми розробляємо нові цікаві проекти для наших партнерів, розвиваємо і розширюємо наші лінійки продукції і робимо все, щоб бути ближчими і кращими для наших партнерів і клієнтів».

Довідка:

Українська народна премія - масштабний щорічний конкурс-рейтинг в Україні, в рамках якого українські споживачі визначають кращі, на свій погляд, товари і послуги. Рейтинг формується шляхом незалежного онлайн голосування в найпопулярніших соціальних мережах споживачами з усіх куточків України. Процедура голосування здійснюється за допомогою інноваційної системи, яка виключає фіктивні голоси і гарантує об'єктивність результатів.