Вхід до особистого кабінету

02.03.2020

Відомі нові переможці стипендіальної програми від AXOR

IMG_8420.jpg

21 лютого 2020 року комісія AXOR INDUSTRY визначила нових переможців стипендіальної програми.

Нагадаємо, що наша компанія з метою підтримки перспективної української молоді два рази на рік оголошує про прийом заявок серед студентів ВУЗів Дніпра і за підсумками відбору визначає переможців програми, які протягом наступного періоду отримають щомісячну фінансову винагороду від AXOR.

Згідно умов стипендіальної програми 2020 року AXOR INDUSTRY визначає чотирьох переможців. Ці студенти будуть отримувати фінансову допомогу від нашої компанії на наступний період (з лютого 2020 по липень 2020 р.) щомісячно у розмірі 1500 грн.

Отже, переможцями нового періоду стипендіальної програми від AXOR стали.

У категорії «За успіхи в навчанні»:

  • Насонов Денис, студент 3-го курсу факультету «Електрометалургія» за спеціальністю «Ливарне виробництво» Національної металургійної Академії України.

  • Альошин Владислав, студент 4-го курсу факультету «Інформаційних технологій та механічної інженерії» за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство» Придніпровської Державної Академії будівництва і архітектури.


  • У категорії «Пільгова стипендія»


  • Шиманський Юлій, студент 4-го курсу факультету «Інформаційних технологій та механічної інженерії» за спеціальністю «Прикладне матеріалознавство» Придніпровської Державної Академії будівництва і архітектури.

  • Антропов Олександр, студент 4-го курсу факультету «Інформаційних технологій та механічної інженерії» за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство» Придніпровської Державної Академії будівництва і архітектури.


IMG_8404.jpg IMG_8400.jpg IMG_8415.jpg IMG_8396.jpg

Переможцям і всім учасникам програми бажаємо успіхів у навчанні!

Стипендіальна програма від AXOR INDUSTRY триватиме і чекає нових переможців.