Вхід до особистого кабінету

18.06.2020

Бліц-інтерв'ю генерального директора AXOR INDUSTRY Османа Йилмаза.


Вже стало доброю традицією щовесни зустрічатися з паном Османом Йилмазом і обговорювати те, що відбувається в компанії. У 2020 році через введення карантину наша зустріч трохи зсунулася в часі, але ми знайшли можливість зустрітися і поговорити. Про вихід компанії з карантину, про ті продукти, які вводилися в продуктову лінійку, про новинки, які вийдуть на ринок у 2020 році - читайте в ексклюзивному інтерв'ю генерального директора AXOR INDUSTRY Османа Йилмаза для «Оконный Консалтинг».


Питання «ОК»: Введення карантину не тільки в Україні, а й в усьому світі, не могло не позначитися на роботі вашої компанії. Але вже відбувається поступове зняття обмежень. Як AXOR виходить з карантину?

Осман Йилмаз: Дійсно, карантин підставив «підніжку» всьому бізнесу, і ми не стали винятком. Нашим основним завданням було забезпечення безпечних умов праці для наших співробітників і збереження робочих місць. Частина наших співробітників була переведена на дистанційну роботу. Для тих співробітників які не можуть працювати на відстані, в основному це виробництво і працівники складу, була організована доставка транспортом підприємства. А через те, що під час карантину не ходив громадський транспорт, це було зробити ще більш складно, але ми вирішили і цю задачу. На прохідній заводу організували температурний скринінг кожного співробітника і в цехах проводилися всі рекомендовані карантинні заходи. А якщо проаналізувати саму роботу підприємства під час карантину — ми зробили невелику перерву тільки на травневі свята, весь інший час завод працював. І якщо проаналізувати помісячно роботу під час карантину, то мінус ми отримали тільки в березні і квітні 2020 року, а вже в травні ми виконали план продажів і з оптимізмом дивимося на подальший розвиток подій.

Питання «ОК»: У 2019 ви вводили до асортименту такі продукти як приховану петльову групу і як йдуть справи з продажами лінійки фурнітури First Tilt, яку ви продаєте вже другий рік?

Осман Йилмаз: Давайте за порядком. Ви прекрасно розумієте, що завжди хочеться продавати більше, ніж є насправді. Проте, продажами фурнітури First Tilt ми задоволені. Наш споживач «розкуштував» цей продукт і побачив ті переваги, які були закладені нами в цю лінійку фурнітури. Більш того, цією фурнітурою зацікавилися не лише приватні клієнти, а й забудовники, яким важливий свій клієнт. Так що продажі цієї фурнітури ростуть з місяця в місяць. Тепер поговоримо про приховану петльову групу. З огляду на тенденцію зростання продажів ламінованих вікон, постійно виникає питання до кольору декоративних накладок на видиму частину петель в стандартних лінійках поворотно-відкидної фурнітури. Так, їх палітра не така й мала, проте вона обмежена. А з прихованою петльовою групою питання по декорах навіть і не виникає. Та й сама стулка, в якій встановлена ​​фурнітура з прихованими петлями, має більш привабливий дизайнерський вигляд. Так що для дизайнерів ми розширюємо їх можливості візуалізації та естетичного вигляду світлопрозорих конструкцій.

Питання «ОК»: Добре, з цим все зрозуміло. Але в будь-якому інтерв'ю найбільш цікаво читати не те, що було і є, а те, що буде. І саме в цьому і полягає ексклюзив. Яких новинок можна очікувати в цьому році. Чим здивує AXOR?

Осман Йилмаз: Ми проаналізували ринки СПК передових європейських країн і дійшли висновку, що з кожним роком збільшується ринок вікон і дверей з алюмінію. Україна в цьому плані теж не виняток. Оскільки архітектори все частіше закладають в проекти віконні конструкції більшого формату, то далеко не завжди ці конструкції можна зробити з ПВХ профільних систем, з огляду на вітрові навантаження, лінійне розширення і вагу склопакета. З алюмінієм набагато простіше. Та й якщо раніше, в більшості своїй, алюміній застосовувався при склінні комерційних об'єктів, то зараз вже і в багатоповерховому будівництві досить часто при склінні квартир використовується алюміній. Виходячи з цього, нашим конструкторським бюро була розроблена система фурнітури під алюмінієві вікна з фурнітурним пазом 16 мм. Більш того, ця фурнітура розроблена з прихованою петльовою групою. Передбачаючи питання про час виходу цієї фурнітури на ринок - старт продажів фурнітури для алюмінієвих вікон з фурнітурним пазом 16 мм і з прихованою петльовою групою практично співпаде з виходом нашого інтерв'ю. Так що довго інтригувати ринок не будемо.

Спостерігаючи розвиток ринку вікон і дверей з алюмінію в Європейських країнах з 3-5% в 2016 році до 30-35% в 2019 році хочеться відзначити, що таке зростання стало можливим завдяки спільним партнерським програмам просування виробників вікон і постачальників комплектуючих, і, як наслідок, зниження ціни на конструкції з алюмінію. На сьогоднішній день в Польщі вартість конструкції з алюмінію всього лише на 30% вище, ніж з ПВХ. Тоді як в Україні і країнах колишнього СНД ця різниця становить до 250%.

Тому, наша мета не просто випустити на ринок фурнітуру для алюмінієвих вікон і дверей українського виробництва, а й створити, аналогічні європейським, партнерські програми з виробниками СПК в Україні і в країнах ближнього зарубіжжя. Такі програми дозволять покупцеві отримувати якісний продукт, відповідно до сучасних вимог до дизайну, конструктиву і довговічності і до того ж за доступною ціною. 

«Оконный Консалтинг» дякує Осману Йилмазу за інтерв'ю і бажає компанії AXOR INDUSTRY вдячних партнерів і нових ринків збуту. До нової зустрічі.