Вхід до особистого кабінету

17.08.2021

Цієї суботи AXOR ділився власними секретами маркетингу на Alef Professional Club!

Цієї суботи AXOR ділився власними секретами маркетингу на Alef Professional Club!

Ми не втомлюємось повторювати, що тільки постійний розвиток, освіта та обмін знаннями дозволяють бути кращими у своїй справі. Тож навіть у вихідний день Олена Крекніна присвятила час, щоб поділитись досвідом з колегами, які зацікавлені темою маркетингу у B2B секторі. 
photo_2021-08-16_09-43-07 (3).jpg
Alef Professional Club – це зустрічі, на яких співробітники компаній з корпорації Алеф діляться знаннями та досвідом у різних сферах. Цієї суботи була черга AXOR розповідати свої секрети маркетингу. Тож ми говорили про те, чому сильний бренд потрібен у B2B секторі, та розповіли як цього досягає AXOR. 
photo_2021-08-16_09-43-06 (2).jpgЗвичайно, почали з історії та базових відомостей про AXOR, адже потрібно розуміти початкову точку компанії, щоб оцінити її шлях та досягнення. Олена Крекніна підкреслила, що неможливо побудувати сильний бренд без команди однодумців, які будуть готові стати амбасадорами ком панії, в якій вони працюють. Так ви не тільки підвищите впізнаваність бренду, але й сформуєте більшу лояльність у співробітників, котрі будуть до цього залучені. Вже минули ті часи, коли головним та єдиним критерієм вибору роботи була заробітна платня. photo_2021-08-16_09-43-07 (2).jpgСьогодні людям важливо також співпадати у цінностях з компанією, бачити та відчувати її соціальну відповідальність. Тож побудова сильного бренду починається з побудови міцних стосунків зі своїми працівниками. Маркетинг AXOR – це історія про людей, про команду однодумців, які невпинно працюють над тим, щоб компанія була кращою у своїй справі. 
photo_2021-08-16_09-43-05.jpgДякуємо за запрошення виступити, були раді опинитись у колі професіоналів і однодумців та поділитись своїм досвідом!