Вхід до особистого кабінету

15.09.2021

AXOR провів семінар для «ТОВ Мтермо»

AXOR провів семінар для «ТОВ Мтермо»

Вересень – відмінна пора для навчання, хоча ви знаєте, що ні літня спека, ні зимові морози не можуть спинити наше бажання ділитись знаннями!

9 вересня ми провели семінар для дилерів та монтажників нашого надійного партнера «ТОВ Мтермо». Ми впевнені, що побудова міцних та довгострокових відносин з партнерами – це шлях до успіху кожної компанії. Тож навчання та маркетингова підтримка обов’язково включені до нашого співробітництва.

Глибоке розуміння кожної складової частини вікна надзвичайно важливе для подальшої якісної роботи, тому ми надзвичайно радіємо, що наші партнери розділяють такі погляди.

На семінарі регіональний менеджер з продажів AXOR Ігор Титорук провів детальну презентацію нашої фурнітури. Втім, якісний монтаж неможливо виконати лише за теоретичними знаннями, тож наш технічний фахівець Борис Малаховський наглядно продемонстрував як правильно встановлювати конструкції з системою прихованих петель Elite+. Ми надзвичайно тішимось, що все більше дилерів починають працювати з системами прихованих петель, адже за ними майбутнє вікон. Elite+. це не тільки привабливий зовнішній вигляд, але також більша енергоефективність та покращена безпека від злодіїв.

Дякуємо дилерам та монтажникам «ТОВ Мтермо» за старанність та жагу до знань. Чекатимемо на нові зустрічі!