Вхід до особистого кабінету

16.09.2022

Свято від AXOR для дітей з центру для переселенців

Свято від AXOR для дітей з центру для переселенців

Допомога дітям, що були вимушені покинути свої домівки через початок повномасштабної війни – один з важливих напрямків нашої благодійної діяльності. Ми хочемо разом будувати міцну, успішну та процвітаючу країну, а це можливо тільки за умови, що наші підростаючі покоління будуть допитливими, цілеспрямованими, а головне – щасливими.

У мирний час ми регулярно проводили екскурсії для учнів та студентів, розповідали про наше виробництво, проводили майстер-класи від топ-менеджерів компанії. А зараз ми сконцентрували сили на тому, щоб підтримувати дітей, які стали вимушеними переселенцями. Продовжуємо допомагати з необхідними речами, а також влаштовуємо невеликі свята, щоб подарувати дітям гарний настрій та усмішки. Цього разу ми знов пригощали дітлахів солодощами, вчили плести браслети та брелки, опановували петриківський розпис, а також подарували фірмові блокноти з ручками, що особливо актуально зараз, бо в них вже почалось онлайн-навчання. Деяким учасникам так сподобалось плести браслети, що вони зробили їх на всю родину, та абсолютно усі запрошували ще приїжджати до них в гості.

Підтримуймо один одного, укріплюймо зв’язок між поколіннями, бо після перемоги нам разом будувати потужну та успішну Україну!