Вхід до особистого кабінету

09.02.2023

Ми раді представити вам новинку від AXOR – серія віконних та дверних ручок Star Line!

Ми раді представити вам новинку від AXOR – серія віконних та дверних ручок Star Line!

Правильний вибір віконної ручки – важливий момент, адже від нього залежатиме те, наскільки комфортно вам буде користуватись вікном. Віконна ручка має бути якісна, функціональна та гармонійно вписуватись у дизайн вашого приміщення.

Саме тому інженери AXOR розробили серію Star Line, яка відповідає всім вимогам. Головну увагу, як завжди, приділили високій якості продукції, яка забезпечує великий строк служби виробу, та безпечності в експлуатації. Усі ручки виготовлені з алюмінію та високоміцного пластику. Крім того, звертаємо вашу увагу, що віконні ручки AXOR фарбують на власній лінії, тож на виході ви отримаєте рівномірний колір, який тішить око. Наша мета – контролювати кожен етап виробництва, щоб бути впевненими в якості готового виробу на 100%.

Зовнішній вигляд також не залишить нікого байдужим, адже на разі представлено два різновиди ручок – CARINA і ASTRUM.

CARINA – це незмінна класика з овальною формою ручки та м’якими лініями в дизайні. Натомість ASTRUM потішить любителів більш модерних рішень, оскільки ці ручки виконані в простих геометричних лініях, які гармонійно поєднаються із сучасним дизайном приміщення. Ідеальне доповнення до віконної ручки ASTRUM - це приховані петлі Elite+, оскільки з ними ви отримаєте тільки прямі лінії стулки вікна та ручки, а жодні додаткові елементи не псуватимуть це гармонійне поєднання.

Віконні та дверні ручки Star Line – це дійсно зіркова якість та зовнішній вигляд!