Вхід до особистого кабінету

27.02.2023

Ще одна новинка від AXOR – дверні 3D петлі для ПВХ

Ще одна новинка від AXOR – дверні 3D петлі для ПВХ

Ми продовжуємо радувати наших партнерів новинками в асортименті. Аналітики ринку та фахівці відділу продажів AXOR відслідковують актуальні запити і останні тенденції, а наші інженери швидко на них реагують. Тож зараз ми раді представити вашій увазі дверні 3D петлі для ПВХ.

Такі петлі встановлюють на вхідні чи міжкімнатні двері з ПВХ-профілю. В нашому асортименті представлені 3D петлі для дверей різних типорозмірів та з різною висотою наплаву.

Переваги використання 3D петель від AXOR:

  • можливість регулювання у трьох площинах;

  •  максимальна вага дверного полотна 120 кг;

  •  зручний та простий в реалізації монтаж;

  •  якісна сировина, яка дозволяє максимізувати строк експлуатації;

  •  три діапазони використання по висоті наплаву: 16-20 мм, 18-22 мм, 20-24 мм;

  •  фарбування на власній сучасній лінії заводу AXOR.

Як і будь-яку іншу продукцію AXOR, 3D петлі тестують у власних сертифікованих лабораторіях, щоб бути впевненими в їхній якості. Розповідаємо, як саме проходить тестування 3D петель. На спеціальний металевий стенд встановлюється дві петлі, усе навантаження вагою в 120 кг припадає на верхню петлю. Після цього в автоматичному режимі проводиться тест на довговічність на 200 000 циклів відчинення. Наступний тест – на додаткове навантаження у 240 кг на 20 відчинень, а потім – на перенавантаження у 360 кг на 5 відчинень. Крім того, 3D петлі проходять обов’язкове тестування на корозійну стійкість, де підтверджують відповідність 4 класу стійкості.

Слідкуйте за нашими оновленнями, адже це ще не всі новинки, якими ми готові поділитись!