Вхід до особистого кабінету

06.09.2023

AXOR перерахував 115 200 грн благодійному фонду «Реконструкції та розвитку України»

AXOR перерахував 115 200 грн благодійному фонду «Реконструкції та розвитку України»

З перших днів повномасштабної війни компанія AXOR Industry активно долучилась до багатьох волонтерських ініціатив. Важливим напрямком роботи стала співпраця з благодійним фондом «Реконструкції та розвитку України». За цей час було реалізовано багато спільних проектів, а загальна сума, яку AXOR перерахував БФ «Реконструкції та розвитку України» сягнула цифри 115 200 гривень.

Одним з основних проектів, який потребує ще багато коштів, стали мобільні госпіталі. Це надзвичайно важлива ініціатива, яка рятує життя військових та цивільних у безпосередній близькості до лінії фронту. Повністю укомплектована лікарня на колесах дозволяє медикам надавати не лише базову допомогу, але й, наприклад, робити операційні втручання, рентген чи необхідні аналізи. Все необхідне для цього вже є в мобільних госпіталях, тож їхня висока вартість абсолютно виправдана високою ефективністю та результативністю, яку вони вже продемонстрували, працюючи в «сірій» зоні.

Лише один мобільний госпіталь може рятувати понад 100 людських життів на добу, тож AXOR Industry зобов’язується і надалі допомагатиме благодійному фонду «Реконструкції та розвитку України», бо вони роблять надзвичайно важливу роботу, яка рятує людські життя. Закликаємо кожного, хто має можливість, долучитись до цього збору. Прочитати більше про ініціативу та долучитись до збору можна за посиланням http://front.hospital/