Вхід до особистого кабінету

08.12.2023

AXOR взяв участь у форумі «Партнерство влади та бізнес-спільноти Дніпропетровщини в умовах сьогодення»

AXOR взяв участь у форумі «Партнерство влади та бізнес-спільноти Дніпропетровщини в умовах сьогодення»

23 листопада в Дніпрі відбувся масштабний форум «Партнерство влади та бізнес-спільноти Дніпропетровщини в умовах сьогодення». Його проведення стало можливим за сприяння Дніпропетровської облдержадміністрації та Європейської бізнес асоціації. Форум зібрав представників місцевої влади, провідних підприємців регіону та фахівців дотичних до теми працевлаштування. Заступниця директора з маркетингу компанії AXOR Industry Олена Крекніна взяла участь в цій події, оскільки в наш час взаємодія бізнес-спільноти та місцевої влади є надзвичайно важливою. Це дозволяє реалізовувати великі та соціально значущі проєкти.

В рамках форуму учасники ділились власним досвідом реалізації бізнес-рішень, а також волонтерських ініціатив, спрямованих на допомогу військовим. Пані Крекніна розповіла про наймасштабніший волонтерський проєкт, яким опікується AXOR сумісно з благодійним фондом «Реконструкції та розвитку України» - збір на мобільні госпіталі. Нагадаємо, що мобільні госпіталі – це повністю укомплектовані лікарні на колесах, які можуть працювати у безпосередній близькості до лінії фронту та рятують до 100 життів на добу. Амбітна мета компанії – перерахувати на цей збір 1 000 000 гривень, що стає можливим завдяки тісній взаємодії з партнерами.

Нагадаємо, що кожен бажаючий також може долучитись до збору на мобільні госпіталі. Дізнатись більше про проєкт та задонатити посильну суму можна за посиланням https://front.hospital/