Вхід до особистого кабінету

22.03.2024

Екскурсія заводом AXOR для компанії “Вікна Нові”

Екскурсія заводом AXOR для компанії “Вікна Нові”

Для нашої компанії надзвичайно важливо не просто продавати продукцію, але й будувати тісні стосунки з партнерами. Ми завжди готові провести екскурсію заводом та навчання, коли в наших партнерів виникає така потреба.

Минулого тижня до нас в гості завітала команда компанії “Вікна Нові”. Екскурсію проводили наші провідні фахівці: Едем Хаурмаджи, Ігор Санін та Роман Петренко. Вони презентували новинки і показали цехи, де їх виготовляють. Особливо гостей зацікавили приховані петлі для міжкімнатних дверей, віконні і дверні ручки та сучасна лінія, де методом порошкового фарбування нашим виробам надають однорідного кольору.

Наші спікери не тільки провели екскурсію, але також відповіли на всі запитання і поділились власним багаторічним досвідом.

Крім того, ми запросили Олега Кесслера, керівника проєкту «Віконний консалтинг», щоб він провів для наших партнерів навчальні сесії. Вони були сповнені надзвичайно цінними знаннями, які допоможуть нашим партнерам стрімко розпочати новий сезон.

Як завжди, нагадуємо, що будь-яка наша діяльність можлива тільки завдяки тому, що Збройні Сили України щодня боронять наш спокій. Саме тому ми продовжуємо відраховувати 2% з продажу нової продукції на волонтерський збір для покупки мобільних госпіталів. За життя наших захисників та захисниць потрібно боротись так само віддано, як вони борються за нас.

Дякуємо всім партнерам, які долучаються до цієї ініціативи. Та запрошуємо усіх охочих завітати на завод AXOR Industry, наші двері завжди відкриті для вас!