Вхід до особистого кабінету

28.02.2017

Стипендіальна програма від AXOR INDUSTRY

Стипендіальна програма від AXOR INDUSTRY

З метою підтримки талановитої та перспективної молоді країни компанія AXOR INDUSTRY започатковує стипендіальну програму щомісячної фінансової винагороди студентам Українського державного хіміко-технологічного університету та Національної металургійної академії України.

Стипендії присуджуватимуться в двох категоріях для студентів вищезазначених вузів: «за успіхи у навчанні» - для кращих студентів, та «пільгова стипендія» - для студентів із соціальних малозабезпечених груп (діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування).

Раз на півроку на сайті компанії AXOR INDUSTRY  буде  оголошено про початок прийому заявок до участі у даній програмі. По закінченню терміну подачі заявок спеціальна комісія, що складатиметься виключно з представників компанії AXOR INDUSTRY , розглядатиме подані заявки та визначатиме одного переможця(кращого студента) в кожній категорії серед студентів зазначених вузів. Саме ці студенти протягом наступних 5 місяців щомісяця отримуватимуть стипендію від AXOR INDUSTRY.

До участі запрошуються:
Студенти денної форми навчання 1-6 курсів Українського державного хіміко-технологічного університету (факультет  технології неорганічних речовин, кафедра технічної електрохімії) та Національної металургійної академії України (факультет матеріалознавства і обробки металів , кафедра обробки металу тиском та факультет електрометалургійний кафедра ливарного виробництва).
Заявку можна подати через деканат або надіслати компанії AXOR INDUSTRY на адресу hr@axorindustry.com. Звертаємо вашу увагу про обов’язковість надання повного пакету документів, а саме:

Перелік документів, необхідних для заявки:
1. Копії паспорту та ідентифікаційного коду
2. Копію залікової книжки, завіреної деканатом
3. Рекомендаційний лист від деканату з підписом
4. Мотиваційний лист - есе від студента з обґрунтуванням, чому саме він має отримувати стипендію від AXOR INDUSTRY, обсягом у 2000-2500 знаків
5. Для студентів з малозабезпечених груп (діти-сироти або діти,позбавлені батьківського піклування) необхідно також надати документ, що засвідчує належність до вказаної соціальної групи.

Термін подання заявок та визначення переможців:
Заявки на участь 1-го етапу програми приймаються до 15 березня 2017 року.

Оголошення результатів 1-го етапу програми - 20 березня 2017 року на сайті AXOR INDUSTRY  http://axorindustry.ua/

Чекаємо на заявки та бажаємо натхнення та успіхів у навчанні!