Регистрация на OpenDay
2013-2019

Архів

Всі огляди ринку СПК України від компанії AXOR INDUSTRY

I півріччя 2019

Огляд ринку СПК України

Аналіз ринку за даний період розкриває такі актуальні питання: стан справ у галузі, розвиток та збут продукції, партнерські відносини та очікування ринку на ІІ півріччя 2019 року. Огляд складено на основі опитування керівників провідних виробничих підприємств СПК в Україні.

Детально
2018 рік

Річний огляд ринку СПК України

У цьому огляді провідні компанії-виробники СПК України висловили свою думку і оцінки результатів 2018 року, а також прогнози на 2019 рік.
Які перспективи 2019 року? Що може вплинути на розвиток і зростання показників ринку? Про це та інше - у даному огляді.

Детально
1-ше півріччя 2018 рік

Огляд ринку СПК України

Огляд побудовано на основі опитування керівників найбільших виробничих підприємств СПК в Україні. Крім того, вперше в даному аналізі ринку представлено новий розділ «Думка експертів», де провідні експерти ринку висловлюють свої думки щодо розвитку галузі та очікувань на наступний період.

Детально
II-III квартал 2017 року

Квартальний огляд ринку СПК України

Позитивна динаміка розвитку ринку СПК в Україні дозволила віконним компаніям у 2017 році зосередити свої зусилля на розвитку свого продукту, бренду та персоналу. Розвитку ринку в звітному році, як і раніше сприяли програми з енергозбереження: державна програма, яка поновила видачу кредитів в березні 2017, а також програма IQ Energy від ЄБРР, активно розвивається в звітному році.

Детально
II-III квартал 2017 року

Квартальний огляд ринку СПК України

Аналіз ринку СПК України за II і III квартали 2017 року показав позитивну динаміку розвитку віконної галузі. Якщо в II кварталі обсяги ринку почали зростати поступово і невеликими темпами, то III квартал продемонстрував досить високі показники.

Детально
I квартал 2017 року

Квартальний огляд ринку СПК України

У I кварталі 2017 року позитивну динаміку розвитку галузі відзначили майже половина опитаних компаній-виробників СПК України, оцінивши збільшення обсягів ринку в середньому на 10%. Інша частина респондентів позначили зниження цього показника в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Дисонанс думок щодо ситуації на ринку спостерігається вже давно. А ось інструменти в роботі і головні пріоритети у компаній схожі.

Детально